آموزش نحوه ایجاد کارت ویزیت آنلاین

برای ثبت نام در این وبسایت و ایجاد کارت ویزیت آنلاین خود کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

پس از ورود به سایت کارت ویزیت آنلاین (CAVAN) مطابق تصویر ۱ بر روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و وارد صفحه ثبت نام می شویم.

صفحه اصلی سایت کارت ویزیت آنلاین کاوان

تصویر ۱

 

در صفحه ثبت نام اطلاعات فردی را مطابق تصویر ۲ وارد کرده و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. پس از این کار پیامی به شما نمایش داده می شود و از شما می خواهد تا برای تایید ثبت نام خود ایمیل خود را چک و فرآیند ثبت نام را تکمیل کنید.

 

فرم ثبت نام کارت ویزیت آنلاین کاوان

تصویر ۲

 

بعد از اینکه وارد ایمیل خود شدید (همانند تصویر ۳) بر روی لینک فعال سازی حساب کلیک کرده و فرآيند ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

ایمیل تایید ثبت نام کارت ویزیت آنلاین کاوان

تصویر ۳

 

بعد از کلیک کردن بر روی فعال سازی حساب در مرحله قبل وارد صفحه ای (مطابق تصویر ۴) از سایت کارت ویزیت آنلاین (CAVAN) شده و فرآیند ثبت نام شما تکمیل می گردد. سپس بر روی لینک ورود کاربران کلیک کرده تا وارد پروفایل شخصی خود شده و کارت ویزیت آنلاین خود را ایجاد نمایید.

 

تایید ثبت نام در سایت کارت ویزیت آنلاین کاوان

تصویر ۴

 

در صفحه ورود، ایمیل و رمز عبور خود را مطابق تصویر ۵ وارد نموده و بر روی دکمه ورود کلیک کرده و وارد پروفایل شخصی خود شوید.

 

ورود به حساب کاربری در سایت کارت ویزیت آنلاین کاوان

تصویر ۵

 

در این مرحله وارد پروفایل شخصی خود شده (مطابق تصویر ۶) و قسمت درباره ی من را تکمیل کرده و بروی ثبت اطلاعات کلیک نمایید. سپس برای ساخت کد QR با کلیک بر روی لینک ایجاد QR جدید کارت ویزیت آنلاین خود را ایجاد نمایید. همچنین برای ویرایش کدهای QR خود می توانید با کلیک بر روی لینک همه ی QR ها و انتخاب QR مورد نظر خود آن را ویرایش نمایید.

 

تکمیل اطلاعات حساب کاربری در سایت کاوان

تصویر ۶

 

با کلیک بر روی ساخت QR جدید وارد صفحه جدیدی می شود که باید اطلاعات خود را مطابق تصویر ۷ و ۸ و ۹ وارد نمایید (می توانید گزینه هایی را که نمی خواهید خالی باقی بگذارید). در صفحه ۷ عکس پروفایل و پس زمینه ای برای خود آپلود کرده تا در کارت ویزیت آنلاین شما نمایش داده شود. در این صفحه سپس در انتها بر روی دکمه ویرایش اطلاعات کلیک کرده و کارت ویزیت آنلاین خود را بسازید.

 

تکمیل اطلاعات کارت ویزیت آنلاین کاوان

تصویر ۷

 

تکمیل اطلاعات کارت ویزیت آنلاین کاوان بخش دوم

تصویر ۸

 

تکمیل اطلاعات کارت ویزیت آنلاین کاوان بخش سوم

تصویر ۹

 

بعد از این مرحله بر روی همه ی QR ها کلیک کنید تا وارد صفحه اش (مطابق تصویر ۱۰) شده و با کلیک بر روی عکس کد QR وارد آن شده (مطابق تصویر ۱۱) و به ویرایش رنگ و شکل کد QR پرداخته و در صورت تمایل لوگو شرکت خود را نیز در داخل آن درج نمایید. همچنین در این صفحه (مطابق تصویر ۱۰) می توانید کد QR خود را در شبکه های اجتماعی لینکدین، گوگل پلاس و توییتر به طور مستقیم به اشتراک گذاشته و یا به دوستان و همکاران خود ایمیل نمایید.

 

ویرایش کارت ویزیت آنلاین کاوان

تصویر ۱۰

 

11

تصویر ۱۱

 

پس از اعمال تغییرات مورد نظرتان در صفحه ویرایش QR Code (مطابق تصویر ۱۱) بر روی دکمه ذخیره QR کلیک کرده و سپس برای دیدن کارت ویزیت آنلاین خود بر روی دکمه مشاهده کارت وارد صفحه آن (تصویر ۱۲) می شوید. در بالای این صفحه نواری آبی رنگ وجود دارد که با کلیک بر آن می توانید به صفحه اصلی سایت باز گردید.

 

کارت ویزیت آنلاین کاوان - پروفایل نهایی

تصویر ۱۲